Akcie TOMA AKTUÁLNĚ ONLINE

TICKER: TOMA:PSE
BURZA: Burza cenných papírů Praha (PSE)
ODVĚTVÍ: Těžký průmysl

Aktuálně - akcie TOMA - vývoj ceny (graf)

V horní části grafu naleznete řadu ovládacích prvků. Základ tvoří možnost přepínání časového rámce grafu včetně volby intervalu použitých dat. Mezi téměř třiceti indikátory, které lze v grafu zobrazovat i kombinovaně, nechybí Bollingerova pásma ani RSI indikátory. V záložce „Tools“ je několik nástrojů, pomocí kterých lze vytvářet například vlastní trendové čáry do grafu. Pomocí tlačítka „chart style“je možné libovolně měnit styl zobrazení grafu akcií TOMA. Díky tomu můžete vycházet z jednoduchého bodového (popř. čárového) zobrazení stejně jako z pokročilejšího svíčkového grafu, který zobrazuje vývoj ceny a aktuální stav daného titulu.

Jak koupit akcie TOMA online?

Obchodování s akciemi přes internet umožňují vybrané brokerské společnosti. Při výběru brokera odborníci doporučují vyhledávat licencovanou společnost s dobrými referencemi. Jednotlivý brokeři se liší například v minimálním požadovaném vkladu nebo v počtu dostupných burz, na kterých jejich klienti mohou obchodovat. Zásadním faktorem při obchodování s akciemi jsou také poplatky, které si brokeři stanovují. Poplatky za totožné služby se totiž mohou lišit i několikanásobně, což se výrazně projeví zejména při aktivním obchodování. I proto doporučujeme brokera XTB, u kterého je nákup akcií zcela bez poplatku. Po zvolení brokera si musí obchodník založit obchodní účet. Při online registraci broker vyžaduje osobní informace včetně bydliště a rodného čísla, jejichž správnost broker ověřuje. Po registraci následuje vložení peněz na obchodní účet brokerské společnosti. Jakmile dojde k připsání peněz na obchodní účet, je možné začít ihned investovat do akcií společnosti TOMA, a.s. či dalších.

Jak nakoupit akcie online návod

Informace k akciovému titulu

Název společnosti:
TOMA, a.s.
Odvětví:
Těžký průmysl
Burza:
Burza cenných papírů Praha (PSE)
Ticker:
TOMA:PSE
Kategorie:

Podrobné informace o titulu na MorningStar

MorningStar - akcie, diskuze, dividendy, grafy, online

Server MorningStar je špičkou v tržním zpravodajství, jehož data jsou určena zejména finančním poradcům, správcům aktiv či soukromým investorům. Informační databáze společnosti obsahuje údaje o více než 500 000 podkladových aktiv, mezi nimiž nechybí akcie, indexy, opce či komodity. MorningStar poskytuje většinu svých informací zcela zdarma.


Akcie TOMA - dividendy

Přehled vyplacených peněžitých plnění (tj. dividend) akcionářům společnosti TOMA, a.s. za uplynulá období naleznete na serveru MorningStar v záložce "Financials - Dividends". V datech informačního portálu jsou dostupné informace o výši dividendy TOMA včetně dividendových dnů (Declaration date/In-dividend date).

Investiční doporučení - akcie TOMA, a.s.

V současnosti neevidujeme žádná investiční doporučení pro akcie TOMA, a.s..

Akcie TOMA - názory, diskuze

Do diskuze na téma akcie TOMA, a.s. zatím nebyl vložen žádný názor

Akcie TOMA - metadata

Akcie TOMA, a.s. aktuálně, online, diskuze, vývoj, ceny, dividendy, graf, kurz, doporučení

Související akcie k CP emitenta TOMA, a.s.

Přehled akciových titulů na Burza cenných papírů Praha (PSE):

KOMB:PSEAkcie KB kurz
CEZ:PSEAkcie CEZ kurz
CETIN:PSEAkcie CETIN kurz
CETV:PSEAkcie CETV kurz
ERBAG:PSEAkcie ERSTEBANK kurz
FOREG:PSEAkcie Fortuna kurz
KOFOL:PSEAkcie Kofola kurz
NWRUK:PSEAkcie NWR kurz
TELEC:PSEAkcie O2 kurz
PLG:PSEAkcie Pivovary Lobkowicz kurz
TABAK:PSEAkcie PM kurz
STOCK:PSEAkcie STOCK kurz
UNIPE:PSEAkcie Unipetrol kurz
VIG:PSEAkcie Vienna Insurance kurz
PEGAS:PSEAkcie Pegas kurz
PRSLU:PSEAkcie Pražské služby kurz