Akcie ČEZ AKTUÁLNĚ ONLINE

TICKER: CEZ:PSE
BURZA: Burza cenných papírů Praha (PSE)
ODVĚTVÍ: Služby/Energie

Aktuálně - akcie ČEZ - vývoj ceny (graf)

V horní části grafu naleznete řadu ovládacích prvků. Základ tvoří možnost přepínání časového rámce grafu včetně volby intervalu použitých dat. Mezi téměř třiceti indikátory, které lze v grafu zobrazovat i kombinovaně, nechybí Bollingerova pásma ani RSI indikátory. V záložce „Tools“ je několik nástrojů, pomocí kterých lze vytvářet například vlastní trendové čáry do grafu. Pomocí tlačítka „chart style“je možné libovolně měnit styl zobrazení grafu akcií ČEZ. Díky tomu můžete vycházet z jednoduchého bodového (popř. čárového) zobrazení stejně jako z pokročilejšího svíčkového grafu, který zobrazuje vývoj ceny a aktuální stav daného titulu.

Jak koupit akcie ČEZ online?

Obchodování s akciemi přes internet umožňují vybrané brokerské společnosti. Při výběru brokera odborníci doporučují vyhledávat licencovanou společnost s dobrými referencemi. Jednotlivý brokeři se liší například v minimálním požadovaném vkladu nebo v počtu dostupných burz, na kterých jejich klienti mohou obchodovat. Zásadním faktorem při obchodování s akciemi jsou také poplatky, které si brokeři stanovují. Poplatky za totožné služby se totiž mohou lišit i několikanásobně, což se výrazně projeví zejména při aktivním obchodování. I proto doporučujeme brokera XTB, u kterého je nákup akcií zcela bez poplatku. Po zvolení brokera si musí obchodník založit obchodní účet. Při online registraci broker vyžaduje osobní informace včetně bydliště a rodného čísla, jejichž správnost broker ověřuje. Po registraci následuje vložení peněz na obchodní účet brokerské společnosti. Jakmile dojde k připsání peněz na obchodní účet, je možné začít ihned investovat do akcií společnosti ČEZ a.s. či dalších.

Jak nakoupit akcie online návod

Informace k akciovému titulu

Název společnosti:
ČEZ a.s.
Odvětví:
Služby/Energie
Burza:
Burza cenných papírů Praha (PSE)
Ticker:
CEZ:PSE
Kategorie:

Podrobné informace o titulu na MorningStar

MorningStar - akcie, diskuze, dividendy, grafy, online

Server MorningStar je špičkou v tržním zpravodajství, jehož data jsou určena zejména finančním poradcům, správcům aktiv či soukromým investorům. Informační databáze společnosti obsahuje údaje o více než 500 000 podkladových aktiv, mezi nimiž nechybí akcie, indexy, opce či komodity. MorningStar poskytuje většinu svých informací zcela zdarma.


Akcie ČEZ - dividendy

Přehled vyplacených peněžitých plnění (tj. dividend) akcionářům společnosti ČEZ a.s. za uplynulá období naleznete na serveru MorningStar v záložce "Financials - Dividends". V datech informačního portálu jsou dostupné informace o výši dividendy ČEZ včetně dividendových dnů (Declaration date/In-dividend date).

Investiční doporučení - akcie ČEZ a.s.

V současnosti neevidujeme žádná investiční doporučení pro akcie ČEZ a.s..

Akcie ČEZ - názory, diskuze

Do diskuze na téma akcie ČEZ a.s. zatím nebyl vložen žádný názor

Akcie ČEZ - metadata

Akcie ČEZ a.s. aktuálně, online, diskuze, vývoj, ceny, dividendy, graf, kurz, doporučení

Související akcie k CP emitenta ČEZ a.s.

Přehled akciových titulů na Burza cenných papírů Praha (PSE):

KOMB:PSEAkcie KB aktuálně
CETIN:PSEAkcie CETIN aktuálně
CETV:PSEAkcie CETV aktuálně
ERBAG:PSEAkcie ERSTEBANK aktuálně
FOREG:PSEAkcie Fortuna aktuálně
KOFOL:PSEAkcie Kofola aktuálně
NWRUK:PSEAkcie NWR aktuálně
TELEC:PSEAkcie O2 aktuálně
PLG:PSEAkcie Pivovary Lobkowicz aktuálně
TABAK:PSEAkcie PM aktuálně
STOCK:PSEAkcie STOCK aktuálně
TOMA:PSEAkcie TOMA aktuálně
UNIPE:PSEAkcie Unipetrol aktuálně
VIG:PSEAkcie Vienna Insurance aktuálně
PEGAS:PSEAkcie Pegas aktuálně
PRSLU:PSEAkcie Pražské služby aktuálně