Akcie Pegas AKTUÁLNĚ ONLINE

TICKER: PEGAS:PSE
BURZA: Burza cenných papírů Praha (PSE)
ODVĚTVÍ: Spotřeba/Textilní výroba

Aktuálně - akcie Pegas - vývoj ceny (graf)

V horní části grafu naleznete řadu ovládacích prvků. Základ tvoří možnost přepínání časového rámce grafu včetně volby intervalu použitých dat. Mezi téměř třiceti indikátory, které lze v grafu zobrazovat i kombinovaně, nechybí Bollingerova pásma ani RSI indikátory. V záložce „Tools“ je několik nástrojů, pomocí kterých lze vytvářet například vlastní trendové čáry do grafu. Pomocí tlačítka „chart style“je možné libovolně měnit styl zobrazení grafu akcií Pegas. Díky tomu můžete vycházet z jednoduchého bodového (popř. čárového) zobrazení stejně jako z pokročilejšího svíčkového grafu, který zobrazuje vývoj ceny a aktuální stav daného titulu.

Jak koupit akcie Pegas online?

Obchodování s akciemi přes internet umožňují vybrané brokerské společnosti. Při výběru brokera odborníci doporučují vyhledávat licencovanou společnost s dobrými referencemi. Jednotlivý brokeři se liší například v minimálním požadovaném vkladu nebo v počtu dostupných burz, na kterých jejich klienti mohou obchodovat. Zásadním faktorem při obchodování s akciemi jsou také poplatky, které si brokeři stanovují. Poplatky za totožné služby se totiž mohou lišit i několikanásobně, což se výrazně projeví zejména při aktivním obchodování. I proto doporučujeme brokera XTB, u kterého je nákup akcií zcela bez poplatku. Po zvolení brokera si musí obchodník založit obchodní účet. Při online registraci broker vyžaduje osobní informace včetně bydliště a rodného čísla, jejichž správnost broker ověřuje. Po registraci následuje vložení peněz na obchodní účet brokerské společnosti. Jakmile dojde k připsání peněz na obchodní účet, je možné začít ihned investovat do akcií společnosti Pegas Nonwovens SA či dalších.

Jak nakoupit akcie online návod

Informace k akciovému titulu

Název společnosti:
Pegas Nonwovens SA
Odvětví:
Spotřeba/Textilní výroba
Burza:
Burza cenných papírů Praha (PSE)
Ticker:
PEGAS:PSE
Kategorie:

Podrobné informace o titulu na MorningStar

MorningStar - akcie, diskuze, dividendy, grafy, online

Server MorningStar je špičkou v tržním zpravodajství, jehož data jsou určena zejména finančním poradcům, správcům aktiv či soukromým investorům. Informační databáze společnosti obsahuje údaje o více než 500 000 podkladových aktiv, mezi nimiž nechybí akcie, indexy, opce či komodity. MorningStar poskytuje většinu svých informací zcela zdarma.


Akcie Pegas - dividendy

Přehled vyplacených peněžitých plnění (tj. dividend) akcionářům společnosti Pegas Nonwovens SA za uplynulá období naleznete na serveru MorningStar v záložce "Financials - Dividends". V datech informačního portálu jsou dostupné informace o výši dividendy Pegas včetně dividendových dnů (Declaration date/In-dividend date).

Investiční doporučení - akcie Pegas Nonwovens SA

V současnosti neevidujeme žádná investiční doporučení pro akcie Pegas Nonwovens SA.

Akcie Pegas - názory, diskuze

Do diskuze na téma akcie Pegas Nonwovens SA zatím nebyl vložen žádný názor

Akcie Pegas - metadata

Akcie Pegas Nonwovens SA aktuálně, online, diskuze, vývoj, ceny, dividendy, graf, kurz, doporučení

Související akcie k CP emitenta Pegas Nonwovens SA

Přehled akciových titulů na Burza cenných papírů Praha (PSE):

KOMB:PSEAkcie Komerční banka graf
CEZ:PSEAkcie ČEZ graf
CETIN:PSEAkcie CETIN graf
CETV:PSEAkcie CETV graf
ERBAG:PSEAkcie Erste Group Bank graf
FOREG:PSEAkcie Fortuna graf
KOFOL:PSEAkcie Kofola graf
NWRUK:PSEAkcie NWR graf
TELEC:PSEAkcie O2 graf
PLG:PSEAkcie PLG graf
TABAK:PSEAkcie Philip Morris graf
STOCK:PSEAkcie STOCK graf
TOMA:PSEAkcie TOMA graf
UNIPE:PSEAkcie Unipetrol graf
VIG:PSEAkcie VIG graf
PRSLU:PSEAkcie Pražské služby graf