Kurz Bitcoin AKTUÁLNĚ ONLINE

TICKER: BTC
BURZA/SMĚNÁRNA: COINBASE

Aktuálně - kurz Bitcoin - vývoj ceny (graf)

Graf zobrazuje aktuální kurz digitální měny Bitcoin. Vodorovná osa udává čas a svislá osa kurz. V horním panelu můžete změnit časový interval grafu. Časový interval udává rozsah mezi jednotlivými body v grafu (popřípadě jednotlivými svíčkami) a je volitelný v rozsahu 1 minuta až 1 měsíc. U grafu lze měnit také styl zobrazení (liniový, svíčkový, sloupcový a další). V záložce s indikátory najdete desítky technických a fundamentálních ukazatelů, které se využívají zejména při předpovídání budoucího vývoje kurzu. Pod symbolem vah se skrývá možnost porovnat zvolenou digitální měnu s jiným aktivem.

  Založit účet a začít obchodovat

Kryptoměny jsou vysoce volatiliní a investování do nich je v některých zemích EU neregulované. Žádná ochrana spotřebitele. Může se vztahovat daň ze zisku.


Jak koupit Bitcoin online?

Na digitálních měnách můžete vydělávat, aniž byste je reálně vlastnili. Stačí si vytvořit účet u brokera, který umožňuje spekulovat na růst nebo pokles kurzu digitálních měn. Mezi tyto brokery se řadí například společnost Plus500, která jako jedna z mála podporuje češtinu. Na obchodní platformě si nejprve vyberete požadovanou kryptoměnu, například Bitcoin (1). Součástí platformy je graf (2), který zobrazuje vývoj kurzu za libovolné období. Na základě analýzy grafu a dostupných informací zvolíte, jestli očekáváte růst („Koupit“) nebo pokles („Zkrátit pozici“) ceny. Po zvolení jedné z možností se vám zobrazí panel transakce (3). V něm vyberete velikost vaší investice („Částka“), popřípadě si můžete aktivovat automatické uzavření transakce při dosažení určitého zisku („Zavřít při zisku“) nebo určité ztráty („Zavřít při ztrátě“).

Upozornění: Některé obchodní instrumenty se mohou lišit od původního nástroje, případně mohou být dostupné pouze pro obchodníky z vybraných zemí.

Obchodování s kryptoměnou u brokera Plus500
  Založit účet zdarma a začít obchodovat

Upozornění: CFD jsou komplexní nástroje a nesou vysoké riziko ztráty finančních prostředků způsobené finanční pákou. 74% - 89% retailových investorů přijde o peníze při obchodování s CFD. Měli byste zvážit, zda rozumíte, jak CFD funguje a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Informace o digitální měně

Název digitální měny:
Bitcoin
Burza/směnárna:
COINBASE
Ticker:
BTC
Kategorie:

Bitcoin - podrobné informace

InvestPlus - forex, binární opce, obchodování

Zajímá vás, jak tato kryptoměna vznikla, na jakém principu funguje či kdo za ní stojí? Chcete vědět, jak se Bitcoin těží a zda je tento způsob získávání kryptoměny ekonomicky výhodný? Nebo přemýšlíte o tom, že si Bitcoin zakoupíte a hledáte podrobné informace a návod, jak postupovat? Všechny tyto informace o digitální měně Bitcoin kurz naleznete na investičním webu InvestPlus. Součástí webu je také diskuze.

Metadata

Kurz Bitcoin aktuálně, online, diskuze, vývoj, ceny, graf, doporučení

Související kryptoměny

Přehled digitálních měn (kryptoměn):

BTCBitcoin kurz
DASHDash kurz
ETHEthereum kurz
LTCLitecoin kurz
XEMNem kurz
XRPRipple kurz
XMRMonero kurz
ZECZcash kurz
DOGEDogecoin kurz
DGBDigibyte kurz
BCNBytecoin kurz
XZCZcoin kurz
BCCBitcoin Cash kurz
IOTIota kurz
NMCNamecoin kurz
DCRDecred kurz
SCSiacoin kurz
GBYTEByteball kurz
QTUMQtum kurz
PIVXPivx kurz
OMGOmiseGO kurz
BCCBitconnect kurz
REPAugur kurz
NEONEO kurz
XVGVerge kurz
LSKLISK kurz
BTGBitcoin Gold kurz